Titles you rated
AladdinRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 5.0
Black PantherRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 4.5
TitanicRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 3.5
AlwaysRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 3.0
DeadpoolRated ★ 4.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 2.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
Shutter IslandRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0