Titles you rated
Formula 1: Drive to SurviveRated ★ 4.0
Formula 1: Drive to Survive Season 1Rated ★ 3.5
Why Women KillRated ★ 5.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.0
WestworldRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 4.0
The Bear Season 3Rated ★ 3.5
The Bear Season 2Rated ★ 4.0
The Bear Season 1Rated ★ 4.5
Marvel's Jessica JonesRated ★ 4.0
The AcolyteRated ★ 2.5
Obi-Wan KenobiRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
The Good WifeRated ★ 4.0
Star Trek: Discovery Season 1Rated ★ 3.5
Marvel's Agent CarterRated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 3.5
What If...? Season 1Rated ★ 3.5
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 4.0
HannibalRated ★ 4.0