Movies
Ratings
128
In TimeRated ★ 3.0
Pacific RimRated ★ 5.0
Escape PlanRated ★ 5.0
71: Into the FireRated ★ 3.0
Non-StopRated ★ 3.0
Taken 2Rated ★ 4.0
White House DownRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 3.0
Total RecallRated ★ 3.0
Undisputed III : RedemptionRated ★ 4.0
Running ManRated ★ 3.0
A Company ManRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 3.0
The A-TeamRated ★ 4.0
ArahanRated ★ 3.0
BattleshipRated ★ 3.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
WantedRated ★ 3.0
Way Back HomeRated ★ 3.0