Titles you rated
The Exit 8Rated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
MidsommarRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Handsome GuysRated ★ 3.0
Tazza: One Eyed JackRated ★ 2.5
Mobile Suit Gundam: Char's CounterattackRated ★ 3.5
Mobile Suit Gundam GQuuuuuuX -Beginning-Rated ★ 3.0
The MatchRated ★ 4.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0
Love LetterRated ★ 4.5
Civil WarRated ★ 3.0
Curse of the Golden FlowerRated ★ 3.0
UprisingRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0
MossRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.5