Titles you rated
FargoRated ★ 5.0
Fantastic Mr. FoxRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.5
Extreme JobRated ★ 2.5
1917Rated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 3.5
DefaultRated ★ 2.5
My Teacher, Mr. KimRated ★ 2.5
SearchingRated ★ 3.0
ExitRated ★ 3.0
Phantom DetectiveRated ★ 3.0
No Country for Old MenRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 4.0
The ProposalRated ★ 2.5
The MatrixRated ★ 3.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 3.5
ZodiacRated ★ 4.0