Movies
Ratings
890
The SignalRated ★ 3.5
Man on High HeelsRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 4.0
AnnabelleRated ★ 4.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
LucyRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Deliver Us from EvilRated ★ 3.0
Into the StormRated ★ 5.0
The TunnelRated ★ 0.5
The Fault in Our StarsRated ★ 4.5
The PiratesRated ★ 4.0
4 Horror Tales - RoommatesRated ★ 3.0
MartyrsRated ★ 4.0
Get SmartRated ★ 3.0
The Hills Have Eyes 2Rated ★ 2.0
ParaNormanRated ★ 3.5
PompeiiRated ★ 3.0
CarrieRated ★ 4.0