Titles you rated
Study GroupRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Baby ReindeerRated ★ 4.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5- Kirarin RevolutionRated ★ 5.0
Full HouseRated ★ 4.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 4.0
My GirlRated ★ 3.5
Cheongdam Dong AliceRated ★ 3.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 5.0
The Vineyard ManRated ★ 4.0
High School King of SavvyRated ★ 4.0
My Fair LadyRated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
Marriage, Not DatingRated ★ 4.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 5.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.0
Chibi Maruko-chan Season 1Rated ★ 3.5
BigRated ★ 4.0