Series
Ratings
27
As You Stood ByRated ★ 2.5
The Price of ConfessionRated ★ 3.5- HousekeeperRated ★ 2.0
Dear XRated ★ 3.5- Spirit FingersRated ★ 3.0
My YouthRated ★ 3.5
Law and The CityRated ★ 3.0- Our beautiful SummerRated ★ 4.0
Head Over HeelsRated ★ 1.5
You and Everything ElseRated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Delightfully DeceitfulRated ★ 2.0
GlitchRated ★ 4.0
Lovestruck in the CityRated ★ 4.0
My Perfect StrangerRated ★ 4.5
AemaRated ★ 3.5
Hyper KnifeRated ★ 4.0
Melo MovieRated ★ 4.5
내가 죽기 일주일 전Rated ★ 5.0- Unknown SeoulRated ★ 5.0