Movies
Ratings
95
Princess MononokeRated ★ 3.0
The CroodsRated ★ 3.0
WALL-ERated ★ 3.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 2.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 3.0
Baby and MeRated ★ 3.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 4.0
CommitmentRated ★ 3.0
Cold EyesRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0