Movies
Ratings
93
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 2.0
HancockRated ★ 3.0
PrometheusRated ★ 3.0
Joint Security AreaRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 5.0
QuickRated ★ 2.0
SunnyRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 5.0
White ChicksRated ★ 4.0
High School MusicalRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 4.0
The Polar ExpressRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 4.0
Corpse BrideRated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 5.0
GattacaRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 4.0