Titles you rated
WhiplashRated ★ 5.0
Hell or High WaterRated ★ 3.0
BabylonRated ★ 5.0
Nothing SeriousRated ★ 3.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.0
SkyfallRated ★ 3.5
Before SunsetRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 3.5
JudyRated ★ 3.0
CocoRated ★ 5.0
HerRated ★ 4.0
ShopliftersRated ★ 3.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 2.0
Night on EarthRated ★ 4.0
PatersonRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Big FishRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 3.0