Titles you rated
- Good PeopleRated ★ 5.0
Before Some RiseRated ★ 4.0
Heart Signal Season 3Rated ★ 3.5
May Food Bless YouRated ★ 3.5
Love CatcherRated ★ 3.0
EinsteinRated ★ 4.0
Society GameRated ★ 3.0- Roller CoasterRated ★ 5.0
The Genius: Rule BreakerRated ★ 4.5
The Genius: Rules of the GameRated ★ 4.5
Abnormal SummitRated ★ 4.5
The Genius: Grand FinalRated ★ 4.5
My Little TelevisionRated ★ 4.0
Lipstick PrinceRated ★ 2.5
Same Bed, Different Dreams 2: You Are My DestinyRated ★ 4.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 5.0
JTBC LectureRated ★ 4.5
Produce 101 Season 2Rated ★ 4.0- Romance PackageRated ★ 3.0
I Can See Your Voice Season 5Rated ★ 3.5