Titles you rated
My MisterRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 3.5- Hwarang Fighter MaruRated ★ 3.0
Rude Miss Young Ae Season 11Rated ★ 3.0
Rude Miss Young Ae Season 9Rated ★ 3.0
Glorious DayRated ★ 3.0
Cheongdam-dong ScandalRated ★ 3.0
My Lover, Madame ButterflyRated ★ 3.0
Rude Miss Young Ae Season 12Rated ★ 3.0
Love TrulyRated ★ 3.0
Rude Miss Young Ae Season 13Rated ★ 3.0
Lovers of HaeundaeRated ★ 2.5- Daechunamu SaranggeollyeonneRated ★ 3.0
One Well-Raised DaughterRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 3.0
Salamander Guru and The ShadowsRated ★ 2.0
Plus Nine BoysRated ★ 3.0
Two MothersRated ★ 3.0
Ruby RingRated ★ 3.0
Here Comes Mr. OhRated ★ 3.0