Titles you rated
Good NewsRated ★ 2.5
Dead Poets SocietyRated ★ 3.0
Good Will HuntingRated ★ 3.5
JawsRated ★ 4.0
Last LetterRated ★ 1.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
366 DaysRated ★ 2.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
Desert of NamibiaRated ★ 2.0
HappyendRated ★ 4.0
Swing GirlsRated ★ 4.5
Last MileRated ★ 4.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0
Liar x LiarRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
1st KissRated ★ 4.0- Idiot Girls and School Ghost: School anniversaryRated ★ 4.5
Millennium ActressRated ★ 3.0
Digimon AdventureRated ★ 5.0