Series
Ratings
104
I-LANDRated ★ 5.0
The Last of Us Season 2Rated ★ 4.5
The Last of Us Season 1Rated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.0
Offline LoveRated ★ 5.0
Love Game in Eastern FantasyRated ★ 5.0
The Midnight GospelRated ★ 3.5
My Second AoharuRated ★ 4.5
Perfect MatchRated ★ 2.0
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 3.5
Light of My LionRated ★ 4.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0
Nagi's Long VacationRated ★ 4.5- Zombieverse Season 2Rated ★ 3.0
deleRated ★ 3.5
Maiden HolmesRated ★ 3.5
Love Between Fairy and DevilRated ★ 4.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 3.0
Hakuoki Season 1Rated ★ 2.5
Arakawa Under The BridgeRated ★ 4.0