Movies
Ratings
396
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
CodaRated ★ 3.5
Phantom ThreadRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Our Little SisterRated ★ 3.5
Jay KellyRated ★ 3.5
The Kirishima ThingRated ★ 4.0
Stop Making SenseRated ★ 4.5
Black SwanRated ★ 3.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 4.5
Blade Runner 2049Rated ★ 4.5
MovingRated ★ 3.0- Rest AreaRated ★ 3.0
- CicadasRated ★ 3.0
All About Lily Chou-ChouRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Emma.Rated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Never Let Me GoRated ★ 3.5