Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 5.0
AnoraRated ★ 3.0
The Zone of InterestRated ★ 4.0
ChallengersRated ★ 4.0
Schindler's ListRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Phantom ThreadRated ★ 5.0
The Greatest ShowmanRated ★ 2.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
Anatomy of a FallRated ★ 3.0
Past LivesRated ★ 3.5
Tune in for LoveRated ★ 1.0
Get OutRated ★ 0.5
Nothing SeriousRated ★ 1.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 0.5
Meet Joe BlackRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 5.0
The LobsterRated ★ 4.0