Series
Ratings
28
D.P.Rated ★ 4.0
My NameRated ★ 3.5
ExtracurricularRated ★ 2.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 2.5
Narco-SaintsRated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.5- Death Note Relight 1: Visions of a GodRated ★ 4.5
- 데스노트Rated ★ 4.5
- 데스노트Rated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 2.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0