Movies
Ratings
222
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Captain PhillipsRated ★ 4.0
The President's Last BangRated ★ 4.0
Dawn of the DeadRated ★ 3.5
Lust, CautionRated ★ 3.5
NoahRated ★ 3.0
District 13: UltimatumRated ★ 4.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.0
National SecurityRated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
Shaun of the DeadRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 3.5
The PartyRated ★ 3.5
SunflowerRated ★ 3.0
The NeighborsRated ★ 4.0
JumperRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Mr. SocratesRated ★ 3.5