Movies
Ratings
1086
I, Daniel BlakeRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Mulan IIRated ★ 3.0
For HorowitzRated ★ 3.5
Schindler's ListRated ★ 4.5
The KingRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 4.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 3.5
The FavouriteRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
TenetRated ★ 3.5
ResistanceRated ★ 3.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.0
Keys to the HeartRated ★ 3.0
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 3.5