Titles you rated
DefaultRated ★ 3.0
Believer: extended cutRated ★ 3.5
A Single RiderRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5- LineRated ★ 3.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 4.0
1917Rated ★ 4.0
Blood and TiesRated ★ 2.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
The Spy Gone NorthRated ★ 3.5
Man on High HeelsRated ★ 2.5
The MartianRated ★ 2.5
BelieverRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Like for LikesRated ★ 2.0
The Battleship IslandRated ★ 2.0
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 1.5
Extreme JobRated ★ 5.0