Titles you rated
Go Back CoupleRated ★ 4.5
Six Flying DragonsRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Splash Splash LoveRated ★ 2.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Chief KimRated ★ 4.0
The Red TeacherRated ★ 4.5
Slam DunkRated ★ 5.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 3.5
PastaRated ★ 4.0
The Light in Your EyesRated ★ 5.0
Lucky RomanceRated ★ 3.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 2.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
Tokyo GhoulRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Witch HuntRated ★ 3.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5
New HeartRated ★ 5.0
Shopaholic LouisRated ★ 4.0