Movies
Ratings
24
The Man from NowhereRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
TakenRated ★ 4.0
FriendRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 3.0
LeonRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
The Bourne UltimatumRated ★ 3.0
Bad Boys IIRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0