Movies
Ratings
31
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
As OneRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
All for LoveRated ★ 5.0
Little Black DressRated ★ 2.0
Le Grand ChefRated ★ 2.0
The Hunger GamesRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0