Movies
Ratings
190
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.5
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 3.0
Sector 7Rated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.5
Confession of MurderRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 4.0
QuickRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 3.5
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 3.0
All About My WifeRated ★ 3.0
Secret ReunionRated ★ 3.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
A Werewolf BoyRated ★ 1.5
War of the ArrowsRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5