Movies
Ratings
43
FrankensteinRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
Romeo + JulietRated ★ 3.0
Shutter IslandRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.0
After YangRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.0
Zero Dark ThirtyRated ★ 3.5
Mirrors No. 3Rated ★ 3.0
My Sassy GirlRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
UprisingRated ★ 3.5
Jay KellyRated ★ 4.0
BossRated ★ 1.5
A House of DynamiteRated ★ 4.0
Audition 109Rated ★ 0.5
Too Beautiful to LieRated ★ 3.5
Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 3.5