Titles you rated
Miss SloaneRated ★ 5.0
On Chesil BeachRated ★ 3.0
Life, AnimatedRated ★ 4.0
WonderRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 5.0
Lazy hitchhikers' tour de europeRated ★ 0.5
Love, LiesRated ★ 3.5
CarolRated ★ 5.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 3.5
How to Steal a DogRated ★ 5.0
8 WomenRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 5.0
The ProposalRated ★ 4.5
Twilight GangstersRated ★ 4.0
Mad MoneyRated ★ 5.0
Lady MacbethRated ★ 4.5
The PalaceRated ★ 2.5
SpotlightRated ★ 5.0
Cruel IntentionsRated ★ 3.5
Never Been KissedRated ★ 4.0