Titles you rated
PocahontasRated ★ 4.0
Deep ImpactRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
The Divine MoveRated ★ 2.0
White ChicksRated ★ 2.5
SpyRated ★ 3.0
Public EnemyRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Ender's GameRated ★ 3.5
Ong Bak 2Rated ★ 3.0
Meet the ParentsRated ★ 3.0
Halo 4: Forward Unto DawnRated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
TRON: LegacyRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0
UnbrokenRated ★ 3.5
Midnight Diner 2Rated ★ 3.5