Movies
Ratings
1242
The SubstanceRated ★ 4.0
PawnRated ★ 2.5
ChicagoRated ★ 4.0
AnnihilationRated ★ 3.0
MinariRated ★ 3.5- HeroRated ★ 2.5
Troll FactoryRated ★ 2.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
DolittleRated ★ 3.0
No Time to DieRated ★ 3.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 3.0
The WarriorRated ★ 3.5
Another Public EnemyRated ★ 3.0
BarbarianRated ★ 2.5
Tazza: One Eyed JackRated ★ 2.0
The Black PhoneRated ★ 3.0
HellboyRated ★ 2.0
RRRRated ★ 3.0
Detective K: Secret of the Living DeadRated ★ 2.5
Pokemon Detective PikachuRated ★ 3.0