Titles you rated
KOKUHORated ★ 2.5
Red, White & Royal BlueRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
IdolRated ★ 1.0
No Other ChoiceRated ★ 2.0
Raise the Red LanternRated ★ 4.0
La JetéeRated ★ 4.0
Being John MalkovichRated ★ 3.0
The Godfather: Part IIRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 3.0
The Gleaners & IRated ★ 4.5
Our Last TangoRated ★ 4.5
To LiveRated ★ 3.5
The Grapes of WrathRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
IncendiesRated ★ 3.5
The Deer HunterRated ★ 3.5
Codename: Kids Next Door - Operation Z.E.R.O.Rated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 3.5
Million Dollar BabyRated ★ 3.5