Titles you rated
Ano kuzuo nagutteyaritaindaRated ★ 3.5
Falling high school girl and Irresponsible teacherRated ★ 4.0
Fictitious OL DiaryRated ★ 3.5
I Was Reincarnated as the 7th Prince so I Can Take My Time Perfecting My Magical AbilityRated ★ 2.5
Blue LockRated ★ 3.0- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.5
- Black ButlerRated ★ 4.0
Delicious in DungeonRated ★ 3.5
A Man Who Defies the World of BL Season 2Rated ★ 1.5
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!Rated ★ 2.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 2.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 1.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 2.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 4.5- BiklonzRated ★ 4.0
A Man Who Defies the World of BLRated ★ 1.5