Titles you rated
The InternRated ★ 5.0
Midnight DinerRated ★ 3.5
The Shape of WaterRated ★ 3.0
MementoRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 3.5
SullyRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 3.0
Lone SurvivorRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 4.5
Midnight SunRated ★ 4.0
VenomRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 3.5
John WickRated ★ 4.0
JokerRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 3.5
UsRated ★ 4.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5