Titles you rated
Love O2ORated ★ 4.5
Warm on a Cold NightRated ★ 4.0
Perfect and CasualRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 4.0
MoonlightRated ★ 4.0
Fated to Love YouRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Golden TimeRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 4.0
Love Between Fairy and DevilRated ★ 5.0
Maiden HolmesRated ★ 4.0
The Imperial CoronerRated ★ 4.0
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 4.5
Dr. RomanticRated ★ 5.0
PastaRated ★ 5.0
My SunshineRated ★ 3.5
Nothing But YouRated ★ 5.0
Lighter and PrincessRated ★ 4.5
You Are My GloryRated ★ 4.0
Beyond EvilRated ★ 5.0