Titles you rated
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Man on FireRated ★ 4.0
LeonRated ★ 5.0
Detective Conan: Quarter of SilenceRated ★ 3.0
The WolverineRated ★ 3.0
Fists of LegendRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 3.0
26 YearsRated ★ 3.0
ChloeRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
SawRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 5.0
In TimeRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
The HostRated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 3.0
FriendRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0