Series
Ratings
63
POSERated ★ 4.0
The Thick of ItRated ★ 3.5
The Thick of ItRated ★ 3.0
Poker FaceRated ★ 3.5
Severance Season 1Rated ★ 4.5
The Bear Season 2Rated ★ 3.0
The Bear Season 1Rated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 4.5
GlitchRated ★ 3.5
Keizoku 2: SPECRated ★ 3.0
BoJack HorsemanRated ★ 3.5
Twin PeaksRated ★ 4.0
Ted LassoRated ★ 3.5
Slow Horses Season 3Rated ★ 4.0
Slow Horses Season 2Rated ★ 4.0
Slow Horses Season 1Rated ★ 4.0
Peaky BlindersRated ★ 3.0
BroadchurchRated ★ 3.5
BroadchurchRated ★ 4.0
BroadchurchRated ★ 3.5