Movies
Ratings
646
Hana and AliceRated ★ 3.5
IncendiesRated ★ 4.0
Gangs of New YorkRated ★ 3.5
In Another CountryRated ★ 3.5
BugoniaRated ★ 3.5
The Novelist's FilmRated ★ 3.5
A Big Bold Beautiful JourneyRated ★ 3.5
EddingtonRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 3.5
First ReformedRated ★ 4.0
Toni ErdmannRated ★ 4.5
Hard TruthsRated ★ 3.5
Rear WindowRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Last DaysRated ★ 3.5
Joint Security AreaRated ★ 4.0
Right Now, Wrong ThenRated ★ 4.0
MisericordiaRated ★ 4.0