Titles you rated
Because This Is My First LifeRated ★ 5.0
The Vineyard ManRated ★ 5.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 5.0- Brilliant LegacyRated ★ 3.5
Famous PrincessesRated ★ 5.0
Temptation of WifeRated ★ 3.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 5.0