Titles you rated
Batman BeginsRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 2.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 2.0
BlindRated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
Ever After: A Cinderella StoryRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
UpRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0