Series
Ratings
96
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
Gintama°Rated ★ 5.0
Ore wa Shinji Matta ze!Rated ★ 4.0
The World of the MarriedRated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 3.0
The Penthouse Season 3Rated ★ 2.0
The PenthouseRated ★ 2.5
The PenthouseRated ★ 3.0
Digimon AdventureRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
High KickRated ★ 4.0
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 3.0
Siren: Survive the IslandRated ★ 3.0
The MandalorianRated ★ 3.5
What If...? Season 1Rated ★ 3.0
Oshi no KoRated ★ 3.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.0
I Am Groot Season 1Rated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5