Titles you rated
FrankensteinRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.0
Under ParisRated ★ 2.0
The Platform 2Rated ★ 2.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
SleepRated ★ 3.5
Drifting HomeRated ★ 2.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.0
Carry OnRated ★ 2.5
The Children's TrainRated ★ 2.5
Closing DynastyRated ★ 3.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.0
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.0
SmileRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.0