Movies
Ratings
42
The NunRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
SleepRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 5.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
The KillerRated ★ 2.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
Wrath of ManRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
The Ballad of Buster ScruggsRated ★ 3.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.0
ZoolanderRated ★ 3.0
CourtRated ★ 2.5
MidwayRated ★ 2.0