Movies
Ratings
83
Midsummer's EquationRated ★ 4.0
Suspect XRated ★ 5.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Nothing SeriousRated ★ 4.0
Mischievous Kiss The Movie: High SchoolRated ★ 2.5
Like Father, Like SonRated ★ 4.5
And Yet, You Are So SweetRated ★ 4.0
Little Miss SunshineRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Despicable Me 4Rated ★ 3.0
Liar x LiarRated ★ 4.5
Christmas in AugustRated ★ 5.0
Call BoyRated ★ 1.0
Fall in Love at First KissRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 4.0
20th Century GirlRated ★ 4.0
Let's Go Karaoke!Rated ★ 2.0
Don't Call It MysteryRated ★ 2.5
100 Yen LoveRated ★ 3.5