Movies
Ratings
476
CommitmentRated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0
The CatRated ★ 3.5
Don't ClickRated ★ 3.5
Don't Cry, MommyRated ★ 3.0
LucyRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.5
My Love, My BrideRated ★ 4.5
The WhistleblowerRated ★ 4.0
Detective Conan: The Phantom of Baker StreetRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
Killer ToonRated ★ 2.5
Wishing StairsRated ★ 3.0
Cracked Eggs and NoodlesRated ★ 4.0
The Divine MoveRated ★ 5.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The WolverineRated ★ 4.5
Warm BodiesRated ★ 3.5
Paranormal ActivityRated ★ 3.0