Titles you rated
The PiratesRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 5.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
The Blind SideRated ★ 4.0
The HolidayRated ★ 3.5
Men in Black IIRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0
UnbowedRated ★ 3.5
Monster HouseRated ★ 3.5
Dawn of the DeadRated ★ 4.0
PonyoRated ★ 2.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Despicable Me 2Rated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
MementoRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 2.5