Titles you rated
The Divine FuryRated ★ 2.0
Seven Years of NightRated ★ 2.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 2.0
Little WomenRated ★ 4.0
Gone WednesdayRated ★ 2.5
Suicide SquadRated ★ 2.0
Operation ChromiteRated ★ 1.5
Snow White and the HuntsmanRated ★ 2.5
Nocturnal AnimalsRated ★ 2.5
22 BulletsRated ★ 1.5
HummingbirdRated ★ 2.0
Resident Evil: The Final ChapterRated ★ 2.0
The Man from U.N.C.L.E.Rated ★ 3.0
Jupiter AscendingRated ★ 2.0
PanRated ★ 2.5
Lights OutRated ★ 2.5
Collateral BeautyRated ★ 4.0
War DogsRated ★ 3.5
Way DownRated ★ 2.5
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 3.0