Series
Ratings
141
HannibalRated ★ 4.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.0
DexterRated ★ 3.5
Bates MotelRated ★ 3.5
Bates MotelRated ★ 3.5
Mr. Hiiragi's HomeroomRated ★ 2.5
War of the WorldsRated ★ 2.5
Secret GardenRated ★ 2.0- I Am a Singer Season 1Rated ★ 2.5
Still 17Rated ★ 1.5- The Lost RoomRated ★ 3.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 3.0
True DetectiveRated ★ 3.5
And Then There Were NoneRated ★ 3.0
War of the WorldsRated ★ 2.5
SKY CastleRated ★ 3.0
The Promised NeverlandRated ★ 3.0
You Drive Me CrazyRated ★ 2.5
KairosRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 2.5