Movies
Ratings
273
Juror 8Rated ★ 4.0
Miss & Mrs. CopsRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 4.0
I Can SpeakRated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
OkjaRated ★ 3.0
Big FishRated ★ 4.5
Magic in the MoonlightRated ★ 3.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 2.5
GhostbustersRated ★ 3.0
Incredibles 2Rated ★ 5.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
The Jane Austen Book ClubRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.5
Becoming JaneRated ★ 4.0
The FallRated ★ 4.0
BurntRated ★ 3.0
Haute CuisineRated ★ 3.5
Le Grand ChefRated ★ 3.0
The Hundred-Foot JourneyRated ★ 3.5