Movies
Ratings
122
Kamome DinerRated ★ 5.0
High FidelityRated ★ 5.0
AtonementRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 5.0
The Da Vinci CodeRated ★ 4.0
The Cat ReturnsRated ★ 4.0- A Little PrincessRated ★ 4.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.0
Guns & TalksRated ★ 4.0
Il MareRated ★ 3.0
SawRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.0
Child's PlayRated ★ 4.0
The Hot ChickRated ★ 5.0
My Wife Got MarriedRated ★ 4.0
Love So DivineRated ★ 1.0
The Passion of the ChristRated ★ 4.0- SinglesRated ★ 3.0