Titles you rated
Patch AdamsRated ★ 5.0
CinderellaRated ★ 4.0
Peter PanRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
Star Trek V: The Final FrontierRated ★ 5.0
Star Trek IV: The Voyage HomeRated ★ 5.0
Star Trek III: The Search for SpockRated ★ 5.0
Star Trek II: The Wrath of KhanRated ★ 5.0
The Day the Earth Stood StillRated ★ 4.0
Ghost Rider: Spirit of VengeanceRated ★ 3.5
The Expendables 2Rated ★ 4.0
NoahRated ★ 3.0
Mirror MirrorRated ★ 4.0
The Sword with No NameRated ★ 3.0
Wrath of the TitansRated ★ 3.0
ImmortalsRated ★ 3.5
ObsessedRated ★ 3.0
The Incredible HulkRated ★ 4.0
HulkRated ★ 4.5
Man of SteelRated ★ 4.0