Series
Ratings
39
Scent of a WomanRated ★ 4.0
History of a SalarymanRated ★ 3.5
Autumn in My HeartRated ★ 4.5
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.5
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.5
The Slave HuntersRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 4.5
Personal TasteRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 4.5
Cheongdam Dong AliceRated ★ 4.0
Wang's FamilyRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0- Brilliant LegacyRated ★ 4.5
The King 2 HeartsRated ★ 3.0
BigRated ★ 3.0
JumongRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 5.0
SignRated ★ 4.5
IRISRated ★ 4.5